Kwiaty na cmentarz rabat 10% z kodem WIOSNA-LATO
Strona główna » Sztuczne kwiaty » Sztuczne sukulenty

Dekoracje i dodatki ze sztucznych sukulentów

Sukulenty to rośliny, które wykształciły sposób do funkcjonowania w środowisku z trudnym dostępem do wody. Posiadają one budowę, która pozwala im na magazynowanie wody i substancji odżywczych. Wyposażone są w grubą tkankę wodną, która zaopatruje je w wodę, gdy tej jest wokół niedostatek. Do sukulentów należą również kaktusy, które jako dodatkową ochronę wykorzystują kolce. Na te niewielkie rośliny zawsze znajdzie się miejsce we wnętrzach — niezależnie czy to w mieszkaniu, biurze, kameralnej kawiarni. Sukulenty są przeurocze i są świetnym dodatkiem w aranżacji i dekorowaniu wnętrz!

Sztuczne sukulenty — efektowna ozdoba

Naturalne sukulenty wspaniale radzą sobie w ekstremalnie trudnych warunkach zewnętrznych. Mimo to ich utrzymanie w warunkach domowych niestety okazuje się wcale nie takie proste. Często są przelewane albo otrzymują zbyt mało naturalnego światła na swoim stanowisku. W takim przypadku z pomocą przychodzą sztuczne sukulenty! W ostatnich sezonach sztuczne kaktusy i sukulenty stały się niezwykle popularne. I nie powinno to być żadnym zaskoczeniem. Sztuczne sukulenty w uroczych małych doniczkach wyglądają cudownie i są nie do odróżnienia od naturalnych sukulentów. I oczywiście nie wymagają szczególnej pielęgnacji.

Produkty aranżacji wnętrz z kategorii kaktusów i roślin

Sztuczne sukulenty i kaktusy można i jest to wskazane, by komponować z innymi gatunkami roślin. W przypadku sztucznych kwiatów można je miksować ze względu na preferencje estetyczne. Ze względu na to, że nie potrzebują tak szczególnej pielęgnacji i podłoża jak żywe rośliny, nie trzeba się przejmować faktem, że niektóre odmiany nie powinny rosnąć obok siebie. Mamy pełną dowolność i jest to fantastyczne!

Sukulenty można umieszczać pojedynczo w doniczkach, można również je grupować i układać we wspólnym naczyniu. Może to być donica, koszyk, a nawet szklane naczynie. Sukulenty w połączeniu z innymi drobnymi roślinami pięknie wyglądają w szkle. Wazony, kule, słoje i inne szklane naczynia mogą pozostać zamknięte i wtedy chronią przed zabrudzeniem kompozycji.

Sztuczne kwiaty i sukulenty w centrum uwagi

Zarówno w naturze, jak i w sztucznych odpowiednikach, występuje wiele różnych gatunków sukulentów. Różnią się one formą, wielkością, kolorystyką. Ze względu na tę różnorodność można w nich przebierać i wybrać te, które najbardziej przypadną do gustu. Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty produktów w sklepie internetowym. Sztuczne sukulenty w doniczkach w ostatnich sezonach cieszą się niezwykle dużą popularnością. Są produktami praktycznymi i niewymagającymi pielęgnacji. Sprawdź naszą ofertę i daj się porwać w świat sukulentów i sztucznych roślin.

Aktualności

Poznaj nndoM

Szeroki wybór dekoracji i akcesoriów
Darmowa dostawa dla zakupów od 500 zł
Bezpieczne transakcje przez Tpay i przelewy24
Doświadczona obsługa klienta

Zapisz się do newslettera

Zapisz się i zyskaj 30zł na pierwsze zakupy.
©2023 https://www.nndom.pl/
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Obsługiwane płatności: