Kwiaty na cmentarz rabat 10% z kodem WIOSNA-LATO
Strona główna » Sztuczne kwiaty

Wyświetlanie 1–21 z 50 wyników

Sztuczne kwiaty

Sztuczne kwiaty to bardzo atrakcyjna i praktyczna alternatywa dla naturalnych kwiatów żywych. W dzisiejszych czasach technologia pozwala na wyprodukowanie sztucznych kwiatów jak prawdziwych. Sztuczne kwiaty jak żywe — wysokiej jakości. Sztuczne elementy nie wymagają obszernej pielęgnacji jak ich żywe, naturalne odpowiedniki. Pięknie prezentują się w przestrzeniach bez dostępu wystarczającej ilości światła. W domu znajdą swoje miejsce zarówno w zacienionym kącie salonu, jak i w łazience.

Sztuczne kwiaty i rośliny są wykonane z trwałych, odpornych materiałów. W związki z tym możliwe jest usunięcie ewentualnych zabrudzeń, dlatego sztuczne rośliny są odpowiednie do umiejscowienia w środowisku zewnętrznym. Na zewnątrz będą narażone na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych, ale nie jest im to straszne — są odporne.

Ozdoby i dekoracje ze sztucznych kwiatów

Sztuczne kwiaty znajdują swoje zastosowanie jako elementy i dodatki do kompozycji. Stosowane są zarówno jako podstawa dekoracji, jak i dodatek, jako elementy obszernych kompozycji i elementy indywidualne i samodzielne, na zewnątrz i wewnątrz, elementy punktowe i płaszczyznowe, rośliny kwiatowe i zielone. Mnogość zastosowań pokazuje, jak uniwersalny jest to produkt.

Wybór sztucznych kwiatów i artykułów jest aktualnie niesamowity. Sztuczne kwiaty najlepszej jakości do złudzenia przypominają naturalne, żywe kwiaty, gałązki i liście. Wygrywają one dodatkowo faktem, że nie potrzebują poświęcania czasu i zasobów na wykonywanie pielęgnacji, która jest konieczna do utrzymania żywych rośli w dobrej kondycji.

Sztuczne kwiaty zachwycają mnogością gatunków, różnorodnością kolorystyki i świetną jakością wykonania. Niesamowita ilość rodzajów kwiatów pozwala na skomponowanie niezwykłych kompozycji dekoracyjnych. Pojedyncze kwiaty, bukiety, stroiki, kwietne ściany – wszystko jest możliwe!

Sztuczne kwiaty nie tylko do domu

Świetnym zastosowaniem sztucznych kwiatów i dodatków są kompozycje cmentarne. Kwiaty, które dekorują grób bliskich zmarłych, są szczególnie narażone na niekorzystne warunki atmosferyczne. Wysoka odporność materiałów, z których są utworzone produkty, pozwala na przetrwanie i zachowanie estetycznego i eleganckiego wyglądu przez kompozycje. Kwiaty sztuczne na cmentarz wykorzystywane są przy florystycznych kompozycjach, do których należą: stroiki w doniczkach, bukiety w wazonach oraz ozdoby i dekoracje.

Zachęcamy do sprawdzenia artykułów na temat wyboru odpowiedniej dekoracji nagrobka na naszym blogu.

Stroiki, kompozycje, bukiety — nowości w naszym sklepie

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego. W sprzedaży detalicznej posiadamy dekoracje florystyczne ze sztucznych roślin do domu oraz zewnętrzne, w tym również na cmentarz. Oferujemy rośliny doniczkowe, gotowe kompozycje takie jak wiązanki, bukiety w obciążonym wkładzie do wazonu, wianki i stroiki. Eleganckie kompozycje z kwiatów jak prawdziwe! W naszym sklepie czeka na Ciebie bogaty wybór sztucznych kwiatów w sprzedaży detalicznej skrojonych wprost do Twoich potrzeb! Róża, hortensja, tulipan, gerbera, peonia? Sprawdź w naszej ofercie i wybierz!

Aktualności

Poznaj nndoM

Szeroki wybór dekoracji i akcesoriów
Darmowa dostawa dla zakupów od 500 zł
Bezpieczne transakcje przez Tpay i przelewy24
Doświadczona obsługa klienta

Zapisz się do newslettera

Zapisz się i zyskaj 30zł na pierwsze zakupy.
©2023 https://www.nndom.pl/
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Obsługiwane płatności: